Tütün satışı, sizlere en kaliteli tütünü satmak için çalışıyoruz. Sizler için en kaliteli tütünü yetiştiriyor, işlemlerden geçiriyor ve sizlere ulaştırıyoruz. Sadece tütün değil, tütün malzemeleri konusunda da bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Doğal tütün içmek için doğru yerdesiniz. Günümüzde hazır olarak satılan tütünler çeşitli kimyasal işlemlerden geçirilerek satışa sunuluyor. Ancak bizler tarladan aldığımız tütünü kurutup sizler için satışa hazır hale getiriyoruz.

Tütün adresiniz olmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli, sigara tütünü, tam damak tadınıza göre, tütün satışlarımız devam etmektedir. WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz. 

İnsanlar geçmişten günümüze kadar kendilerine çeşitli bitkilerle karışımlar hazırlamışlardır. Bunlardan biride tütündür. Tütünün keşfedilip, bir uğraş olarak uygulanabileceği keşfedilmiştir. Tütün satışı geçmişten günümüze devam eden bir iştir. Sigara sağlığa zararlı olmakla beraber insanlar yinede boş zamanlarda bir eğlence olarak tütün içmeye devam etmektedirler.

ADRES

Altınşehir Mahallesi 30151. Sokak No: 8/B Merkez/Adıyaman

0 539 663 3602

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2020 by etutunal.com
Proudly created with Featdoor